Teostame tervisekontrolli kõigi kategooriate liiklusvahendite juhtidele:
A-, B-, BE-, C-, CE-, D-, DE- kategooriate ja nende alamkategooriate mootorsõidukite juhid, R- ja T-kategooria traktorite juhid ja liikurmasinate juhid, B-kategooria taksode juhid, A- ja B-kategooriate alarmsõidukite juhid, trammijuhid, mootorsõidukijuhtide õpetajad.

 

Alates 1. Aprillist 2015a ei väljastata enam paberkandjal tõendit, vaid saadetakse digitaalne otsus tervise infosüsteemi kaudu otse Maanteeametisse.

 

 

Mootorsõidukijuhi tervisetõend I grupp ( Mootorsõidukijuht: A-, AM-, B- ja BE-kategooria ning nende alamkategooriate mootorsõidukite, välja arvatud B-kategooria takso, A- ja B-kategooria alarmsõidukite juhid ning T-kategooria traktori ja liikurmasina juhid)

 Hind – 25 eurot

 

Mootorsõidukijuhi tervisetõend II grupp ( Kutseline mootorsõidukijuht: C-, CE-, D- ja DE-kategooria ning nende alamkategooriate mootorsõidukite, B-kategooria takso ning A-, B- ja C-kategooria alarmsõidukite juhid ning juhtimisõiguse taotlejate ja mootorsõidukijuhtide õpetajad)

 Hind – 35 eurot

 

 

Mootorsõidukijuhi tervisetõendi taotlemisel peab kaasas olema:

  • isikut tõendav dokument (pass või ID-kaart),
  • juhiload nende olemasolul,
  • juhtimise ajal kasutatavad abivahendid (prillid, kontaktläätsed, kuulmisaparaat, proteesid jms)
  • kolm tundi enne vastuvõttu palun mitte süüa.

 

Võimaluse korral palume eelnevalt täita patsiendiportaalis digitaalne tervisedeklaratsioon ja see digitaalselt allkirjastada.

Deklaratsiooni saate täita : https://www.digilugu.ee

Deklaratsiooni on võimalik täita ka vastuvõttul paberkandjal.

Registreerimine vastuvõttule:

PARATSELS ERAPOLIKLIINIK, Pae tn 25,

( buss nr 13, 31, 50; Paala peatus)

Registratuuri telefonid:

+372 5569 8302

+372 6332427